Garage48 EdTech ideepäevad

When 7-8 October

Where Narva and Jõhvi

 • Overview
 • Agenda
 • Täiesti kindlalt tekib suvel palju häid ideid... Lisaks puhkamisplaanidele ja lolluste tegemisele ka mõned sellised, mis sügisel algavat koolielu ja õppimist huvitavamaks muudaksid. Aga mis nende ideedega peale hakata? Ja kas päriselt võib vaid väikesest ideest midagi suurt ja olulist välja kasvada?


  Garage48, Startup Estonia ja Innove korraldavad 15.-17. novembril EdTech häkatoni ehk arendusnädalavahetuse, mille eesmärk on välja töötada uudseid ja praktilisi rakendusi haridusvaldkonnas!


  Et oma ideedele tuge saada, uusi tiimikaaslasi leida ning kohtuda inpireeriate inimstega, külastame 7.-8. oktoobril toimuva ettevõtlusnädala raames kaht erinevat Eesti linna - Narva ja Jõhvi. Umbes 3h kestva ideepäeva raames on võimalik harjutada pitchimist, saada ülevaade, mis hackathonil toimuma hakkab, kuidas selleks valmistuda ning tutvuda üliägedate Eesti noorte ettevõtjatega. 


  PS! Sul ei pea olema oma ideed, et üritusele kohale tulla. 
  PPS! Üritus on mõeldud kõigile - õpilastele, üliõpilastele, vanadele ja noortele, IT-inimestele, disaineritele, heade mõtetega inimestele, haridusvaldkonna asjatundjatele jne. 


  Liitu häkatoniga ka Facebookis:

  https://www.facebook.com/events/322315128653926/  We are quite sure that you come up with lots of good ideas during the summer. In addition to crazy holiday plans, also some that potentially help to make the school-life more interesting and effective. But what should you do with those ideas? And is it really possible to just have a small idea and build something big out of it? 


  15-17 November, Garage48, Startup Estonia and Innove are organizing a EdTech hackathon, which aims to develop the edtech sector. 


  But in order to validate your ideas, find new teammates and meet inspiring people, we visit two different Estonian cities - Narva and Jõhvi. During those max 3 hours, you can practice pitching, get an overview of what a hackathon is about, how to prepare for it and an opportunity to meet awesome young Estonian entrepreneurs. 

  PS! You don't have to have your own idea to come to the event. 
  PPS! The event is meant for everybody - high school  and university students, old and young people, developers, designers, people with good ideas, edtech experts etc. 

  Join the event on Facebook: 


  7. oktoober kell 12:00 @ OBJEKT multimedia future hub

  12:00 Tervitussõnad - Kai Isand, Garage48
  12:05 Inspiratsioonikõne - Eva Lennuk
  12:20 Mis on häkaton ja kuidas liikuda ideest teostuseni ainult 48 tunniga?
  12:40 Ideede ajurünnak: töö meeskondades, et leida uusi ja uudseid ideid, mis aitaksid muuta õppetööd efektiivsemaks, huvitavamaks ning innovatiivsemaks.
  14:30 Kokkuvõte  8. oktoober kell 10:00 @ Jõhvi Gümnaasium
  10:00 Tervitussõnad - Kai Isand, Garage48
  10:05 Inspiratsioonikõne - Marina Shutova, Lingvist
  10:20 Mis on häkaton ja kuidas liikuda ideest teostuseni ainult 48 tunniga?
  10:40 Ideede ajurünnak: töö meeskondades, et leida uusi ja uudseid ideid, mis aitaksid muuta õppetööd efektiivsemaks, huvitavamaks ning innovatiivsemaks.
  12:30 Kokkuvõte

  WHAT IS SAID

  #G48TALLINN #G48EDUTECH #G48EDTECH

  THE SUPERSTARS
  The Mentors 

  Kai Isand
  Pitch Coach and Host at Garage48; CEO @ Eventornado
  Marina Shutova
  User Onboarding Specialist at Katana Smart Manufacturing Software

  Organizers

  Liis Linn
  Project Manager at Garage48

  The Programme is brought to you by: